У Косові відкрили поліцейську станцію (ФОТО)

Автор: Іра Блаженко

18 Кві, 2024 16:10

Поділитись публікацією
У Косові відкрили поліцейську станцію (ФОТО)

У Косові відкрили поліцейську станцію. Тут проживає понад 8 тисяч мешканців. Поліційним офіцером громади буде капітан поліції Іван Шатрук.

Про це пише “Галка” з посиланням на поліцію Івано-Франківської області.

Станція знаходиться в приміщенні Косівської РДА. Відкрили станцію начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Сергій Безпалько, його заступник Остап Білейчук, керівництво поліції Косівщини, місцева влада та мешканці громади.

Очільник поліції Прикарпаття особисто перевірив приміщення, де працюватиме поліцейський офіцер громади.
 
“Відкриття чергової поліцейської станції на Прикарпатті – це ще один крок реформування Національної поліції, завдяки якому поліцейські стають ближчими до людей. Наразі це уже 60 поліцейська станція в області. Поліцейський офіцер громади нестиме службу у режимі 24/7, знатиме проблеми й потреби кожного мешканця громади. Будь-який громадянин може звернутися по допомогу до офіцера громади та отримати її. Кожна людина, яка мешкає тут, має почуватися захищеною”, – наголосив полковник поліції Сергій Безпалько.
 
30-річний поліцейський офіцер громади Іван Шатрук уже отримав ґрунтовні знання та пройшов практичне навчання. Мешканці можуть звертатися до нього з будь-яких питань – 24/7.
 
“Мешканці можуть дзвонити до мене цілодобово. В межах компетенції поліції, я надаватиму їм допомогу. Від себе робитиму уже, щоби мешканці почували себе захищеними. Більшість викликів – це дрібне хуліганство, домашнє насильство, різноманітні адміністративні правопорушення”, – зазначив поліцейський.
 
Загалом на Косівщині планують відкрити ще чотири поліцейські станції.
 

Читайте також: На Франківщині розшукували 16-річну дівчину з Бурштина (ОНОВЛЕНО)