У Косові випускники ліцею не змогли скласти мультитест, бо відключили світло

Автор: Назар Боднарчук

05 Aug, 2022 16:41

У Косові випускники ліцею не змогли скласти мультитест, бо відключили світло

У четвер, 4 серпня, випускники косівського ліцею №1 не змогли скласти національний мультипредметний тест через відсутність електрики у частині міста.

Галка вирішила поцікавитися, чому не було світла у ліцеї та що очікує на дітей.

Міський голова Косова Юрій Плосконос каже, що світла не було у частині міста. Але ніхто про відключення не попереджав.

Відключив не РЕМ. Відключили вище, тобто високовольтну лінію, яка іде до Косова. Відповідно, попередження не було. Як тільки подзвонили, що нема світла, набрав інженера. Той сказав, що вони теж сидять без світла, бо відключили вище, – зазначив Юрій Плосконос.

Натомість в Прикарпаттяобленерго пояснили, що відключення електроенергії сталося технічний збій.

Планувалось проведення робіт на лінії з перезаживленням споживачів від резервної лінії. Перезавантажити лінію не вдалось, бо через технічний збій автоматизована система не спрацювала, а диспетчерам це не відобразилось, – пояснила речниця компанії Юліана Гойло.

Директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук каже, що про проблему знає. Він запевнив, що дітей проінформують про те, коли вони зможуть скласти тест.

У цих дітей буде абсолютно все гаразд. Здадуть, чи не здадуть, я не знаю. Комп’ютер вирішить, що вони знають. Кожен з них має персонально електронну сторінку і кожному прийде повідомлення. Там буде інформація, що їм робити. Вони матимуть змогу здати тест на додатковій сесії. Все у них буде гаразд, – зазначив Галці Богдан Томенчук.