У Крихівцях продовжують реконструювати підстанцію – можуть бути перебої в електропостачанні

Автор: Костинюк Олександр

12 Жов, 2021 16:43

У Крихівцях продовжують реконструювати підстанцію – можуть бути перебої в електропостачанні

У селі Крихівці триває масштабна реконструкція підстанції. Зараз роботи увійшли в свою найактивнішу фазу. Це може стати причиною тимчасового погіршення електропостачання у мешканців села та південної частини Івано-Франківська.

Зараз на підстанції замінюють все обладнання, починаючи від 10кВ, 35 кВ та 110кВ . У зв’язку із цим, а також через ріст навантаження на електромережі через початок опалювального сезону, в електромережах мешканців міста, які проживають на вулицях Мазепи, Довженка, Петлюри, Національної Гвардії та прилеглих вуличок, мікрорайонів «БАМ» та «Калинова Слобода», а також частини середмістя Івано-Франківська, села Крихівці можуть спостерігатись зниження напруги та перебої в електропостачанні.

Про це інформує “Галка” з посиланням на сайт “Прикарпаттяобленерго”.

“Ці незручності будуть тимчасовими – реконструкцію планують завершити до кінця 2021 року. Довготривалих планових вимкнень у мережах цієї частини міста до кінця року обіцяють не проводити. АТ «Прикарпаттяобленерго просить з розумінням ставитись до тимчасової ситуації, адже в результаті ремонт на підстанції забезпечить якісну напругу навіть в час найактивнішого використання електроенергії, дасть змогу приєднувати до електромереж нових споживачів, знизити рівень аварійних вимкнень, пришвидшити час їх ліквідації”, – йдеться в повідомленні.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...