У квітні мешканці рекордно розрахувалися з Івано-Франківським ЄРЦ

Автор: Вадим Войтик

12 May, 2014 13:03

Поділитись публікацією
У квітні мешканці рекордно розрахувалися з Івано-Франківським ЄРЦ

За підсумками квітня 2014 року на розрахункові рахунки КП «Єдиний розрахунковий центр» надійшло 2 627 371 грн., що становить 114% від нарахованої плати за утримання будинків та прибудинкових територій.

При цьому середній рівень платежів за 2013-й рік склав 93%, середній показник 2012 року становив 82%.

Стовідсотково оплатили квартплату мешканці всіх комунальних округів. При цьому жителі більшості з них – у розмірі понад 110%. Найнижчим був рівень платежів восьмого округу – 105%. Таким чином по всім округам вдалося знизити загальний рівень заборгованості.

Кількість осіб, які жодного разу не сплачувала за послуги «Єдиного розрахункового центру» скоротилась до 960 чоловік проти 2271 осіб на початку минулого року. Підприємство продовжує систематичну наказово-претензійну роботу.

За електроенергію населення розрахувалось на рівні 128%.

При виборі банку споживачами за останній рік на 2% зменшилась питома вага Ощадбанку на користь ПриватБанку та Укрпошти. Щодо календарних уподобань – істотних змін не відбулося. Як і раніше мешканці міста воліють оплачувати за комунальні послуги ближче до кінця місяця.

Детальний звіт про структуру надходжень, а також інформація про розрахунки з підрядниками доступні на сайті domivka.if.ua., нагадує прес-служба КП «ЄРЦ».

Читайте також: Депутати від Укропу вимагали звіту ЄРЦ за використані кошти

Теги: