У Києві відбувся масштабний з’їзд партії “Європейська Солідарність” (ФОТО)

Автор: Застава Максим

08 Чер, 2021 13:09

Поділитись публікацією
У Києві відбувся масштабний з’їзд партії “Європейська Солідарність” (ФОТО)

У Києві відбувся масштабний з’їзд “ЄС”. Учасників з’їзду привітали Президент Європейської народної партії Дональд Туск, очільник Києва Володимир Кличко та письменник Юрій Андрухович. У з’їзді також взяли участь голови фракцій ЄС в обласній раді – Ростислав Кукурудз, Івано-Франківській районній раді – Вадим Войтик, Івано-Франківській міській раді – Олексій Петечел.

Читайте також: "Не зовсім правильний шлях": Андрухович назвав критерії хороших росіян і пояснив, чому не підтримує суцільний кенселінг

З’їзд партії «Європейська Солідарність» відбувся у Києві на Арт-Заводі Платформа. У найбільшому креативному просторі, створеному на території колишнього радянського комбінату, зібралися більш як тисячу делегатів з усіх куточків України, повідомляє пресслужба “Європейської Солідарності”.

Лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко представив учасникам з’їзду план розбудови успішної, європейської демократичної України.

Учасників з’їзду привітали Президент Європейської народної партії Дональд Туск, який надіслав листа до з’їзду, та міський голова Києва Віталій Кличко.

Також звернувся до учасників відомий письменник, перекладач з Івано-Франківська Юрій Андрухович.

«Діалог із владою в Україні – не така проста штука, і наша історія не багато таких періодів знала. Але він був, і був дуже продуктивний. Це відбивалося і на тому загальному суспільному нерві, суспільному настрої, який формував волонтерський рух, добровольчі батальйони. Який також формував особливу культурно-мистецьку активність – виникнення нових фестивалів, загалом мистецьких проєктів. Великий стрибок вгору і вперед у книговидавничій справі, звичайно, кінематограф. На сьогодні цього діалогу просто немає. Тому що влада в Україні його уникає. Вона виходить із тих навиків, якими володіє, а це навики телевізійного шоу-бізнесу. Взаємодія із владою, яка була можлива і навіть бажана в попередній політичній каденції, на сьогодні фактично зупинена. Але слід весь час бути напоготові, тому що серіал передбачає несподівані дуже ходи. Таким несподіваним ходом може бути щось таке, що ми прокинемося завтра в іншій країні. Тому засинати не можна, і весь час стежити, і бути напоготові», – закликав Андрухович.

Лідер партії, п’ятий Президент України Петро Порошенко під час виступу на з’їзді партії заявив, що «Європейська Солідарність» має чіткий план розбудови успішної, європейської демократичної України.

Петро Порошенко наголосив, що настав час думати про те, хто, коли і як зможе подолати наслідки некомпетентного бездарного урядування зелених невігласів і повернути країну до нормальності. Реалізувати потенціал України на всі сто відсотків.

«Нам потрібен реальний рух вперед, який ми продемонстрували протягом 5 років нашої каденції. Наше з вами завдання – не тягнучи ковдру на себе, об’єднавшись з нашими партнерами по демократичному колу, сформувати потужну коаліцію опозиційних проєвропейських сил, яка поверне країні професійну владу, врятує Україну від хаосу, некомпетентності і дилетантизму. У нас є план, який будується на нашій програмі, на нашій стратегії, – чіткій, прогнозованій і передбачуваній», – зазначає Порошенко.

Порошенко закликав партійців бути уважнішими до соціальних проблем українців. Він нагадав, що з 2015 по 2019 рік мінімальна заробітна плата зросла утричі, бюджети розвитку громад зросли в 9-15 разів, а нинішня влада, навпаки, забрала кошти у місцевого самоврядування.

«Ми знаємо, що робити і як.  Ми довели свою здатність вирішувати найскладніші проблеми, які стоять перед країною. Спираємося на власні знання та досвід. Ми не лише пишаємося здобутками. Ми очистили і оновили команду, і цей процес буде постійним. Європейське майбутнє України пов’язане з «Європейською Солідарністю», – сказав Порошенко.

«Коли ми об’єднуємось – ми можемо все. Наша партія відрізняться тим, що вона є відкритою. Всі, хто пов’язує з нами надії на рух України до Європейського Союзу, на рух України в НАТО, надії на європейські реформи, на протидію некомпетентності влади, повинні мати можливість приєднатися до нашої партії», – зазначив Порошенко.

«Ми – єдина команда, крута, драйвова, європейська. Ми переможемо заради України, українців, які чекають цієї перемоги, і разом з ними», – переконаний лідер «Європейської Солідарності».