У Марцінківа придумали, як продовжити “велике бруківництво”

Автор: Вадим Войтик

01 Кві, 2024 16:04

Поділитись публікацією
У Марцінківа придумали, як продовжити “велике бруківництво”

Мерія Івано-Франківська знайшла спосіб, як оптимально витрачати кошти на бруківку. Раніше Марцінків обіцяв, що пріоритетним напрямком для бюджетних витрат громади на 2024 рік буде допомога військовим.

Управління капітального будівництва та департамент благоустрою Івано-Франківської міської ради оголосили вже 13 закупівель послуг з ремонту тротуарів. 

Відповідна інформація розміщена у системі Prozorro. 

Благоустрій планується проводити “з влаштуванням елементів доступності” або “для маломобільних груп”.  Втім, тендерна документація переважно включає в себе суттєві обсяги робіт саме з брукування.

Наприклад, договір на поточний ремонт тротуару з влаштуванням елементів доступності на вул. Національної гвардії (на ділянці від буд. №105 на вул. Чорновола до буд. №14 на вул. Національної гвардії передбачає демонтаж і встановлення бордюрів, улаштування покриття з фігурних елементів мощення площею понад 500 кв. м та влаштування газону. 

Поточний ремонт тротуару з влаштуванням елементів доступності та покриття на зупинці громадського транспорту “УТОС” біля будинків №9, 9а, 8б на вул. Петлюри – майже 300 кв.м мощення.

У лютому численні звернення щодо ремонту доріг, тротуарів і дворів Марцінків коментував так

Розумію, що є багато звернень. Але ми з вами домовлялись, що пріоритетом діяльності на цей рік буде, в першу чергу, підтримка наших захисників. Але критичну інфраструктуру, певні речі треба робити, незалежно від того, скільки триватимуть військові дії“.

Як писала “Галка” з 2021 року в Івано-Франківську фактично зупинився капітальний ремонт доріг через брак коштів: у влади міста були інші пріоритети. За 2023 рік мерія уклала шість договорів з капітального ремонту вулиць, переважно бічних та міжквартальних. Жоден з них не завершений.

Водночас, як підрахували журналісти “Галки”, це не завадило мерії Івано-Франківська у 2023 році укласти 199 договорів з благоустрою загальною вартістю понад 230 мільйонів гривень.