У Марцінківа припинили виплати чиновникам за їзду на велосипедах. Але це не точно

Автор: Вадим Войтик

28 Чер, 2024 13:39

Поділитись публікацією
У Марцінківа припинили виплати чиновникам за їзду на велосипедах. Але це не точно

Виконавчий комітет Івано-Франківська у 2023-2024 роках не проводив преміювання своїх працівників за участь в акції “Велосипедом на роботу”. Принаймні, після тривалих роздумів, про це “Галку” поінформували в офіційній відповіді. 

 

Лист підписав заступник міського голови Віталій Федоров.

Натомість у попередній відповіді, за підписом першої заступниці мера Вікторії Сусаніної, йшлося про те, що “запит стосується надання та опрацювання великого обсягу інформації”, тож на підготовку відповіді потрібно більше часу.  

Стимулювання працівників виконкому, які користуються велосипедами, Руслан Марцінків запровадив із січня 2021 року. 

“Ті, хто їздить на велосипеді і не користується машиною, будуть мати доплату до зарплати. Визначимо, хто приїхав велосипедом, відмітився, буде мати. Хто машиною – має відчувати, що буде менше грошей мати”, – казав тоді Марцінків.

Положення про преміювання, яким встановлено преміювання працівників виконавчих органів міської ради в розмірі 1 тис. грн за участь в акції “Велосипедом на роботу” не менше, як 10 робочих днів в місяць, є чинним. 

За інформацією “Галки” насправді у міськвиконкомі продовжують щомісячне преміювання чиновників за використання велосипедів на підставі службової записки керівників відповідних підрозділів. Про що, всупереч Закону України “Про доступ до публічної інформації”, мерія повідомляти відмовилася.

Читайте також: З 20 червня проїзд комунальним транспортом у Франківську подорожчає на 50% (ВИПРАВЛЕНО)