У Марцінківа стверджують, що програму “1000 дронів” міськрада ухвалила ще у 2018 році (ДОКУМЕНТ, ОНОВЛЕНО)

Автор: Вадим Войтик

21 Nov, 2023 17:10

Поділитись публікацією
У Марцінківа стверджують, що програму “1000 дронів” міськрада ухвалила ще у 2018 році (ДОКУМЕНТ, ОНОВЛЕНО)

Міський голова Руслан Марцінків у листопаді 2023 року анонсував програму “1000 дронів”. Як виявилося, закупівля коптерів здійснюється в межах програми, затвердженої рішенням міської ради ще від 2018 року.

Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит “Галки” за підписом першої заступниці міського голови Івано-Франківська Вікторії Сусаніної.

“1000 дронів. Маємо нову програму допомоги нашим військовим. Сучасна війна – це коли воюють не просто бійці, а професійно оснащені воїни. Ми це розуміємо. Тому Франківськ закуповує 1000 FPV дронів для наших захисників. Ці дрони будемо передавати по запитах наших військових частин, – написав на своїй сторінці мер 2 листопада.

Втім, як зауважив керівник фракції “Європейська солідарність” у міській раді Івано-Франківська Олексій Петечел, ніяких рішень з цього приводу сесія не приймала.  

10 вересня виконавчий комітет ухвалив рішення про виділення коштів на фінансування закупівлі квадрокоптерів з резервного фонду. Водночас про програму “1000 дронів” в офіційних документах ради мова не йде.

Втім, заступниця міського голови стверджує, що оголошена Марцінківим програма фінансування була затверджена ще у 2018 році. Зауважимо, що і в тексті цього документа про квадрокоптери теж не йдеться. 

 

ОНОВЛЕНО:

Уповноважений виконавчого комітету Івано-Франківської міськради з питань закупівель скасував придбання 500 дронів-камікадзе. Причина – обставини непереборної сили. 

Читайте також: 60 новонароджених франківців отримають від міста виплати на 1,3 млн грн: як подати заяви