У медуніверситеті розповіли, хто може подавати паперові заяви на вступ

Автор: Людмила Баран

08 Лип, 2016 21:06

У медуніверситеті розповіли, хто може подавати паперові заяви на вступ

11 липня розпочинається вступна кампанія до вищих навчальних закладів.  Абітурієнти повинні подавати  заяви тільки в електронному вигляді. В Івано-Франківському медичному університеті розповіли винятки.

Від певних категорій абітурієнтів вимагається заява у паперовому вигляді. Сюди належать: ті, хто вступатиме на заочну форму навчання; в медичний коледж на основі базової загальної середньої освіти і на основі повної загальної середньої освіти; абітурієнти, які вступатимуть на скорочені терміни навчання (на другий курс на спеціальність «Лікувальна справа», «Стоматологія», «Фармація»), йдеться на сайті ІФНМУ. 

«Окрім цього, паперові заяви подають абітурієнти, які належать до пільгової категорії, – пояснює відповідальний секретар приймальної комісії Віктор Жураківський. – Цьогоріч ліквідували позаконкурсний вступ та вступ за цільовими направленнями для сільської молоді, натомість з’явився вступ за квотою, який становить 5% від кількості державних місць. На такий вступ мають право: абітурієнти, які через захворювання не змогли пройти ЗНО; звільнені з лав ЗСУ після 30 листопада 2015 року; діти-сироти; учасники бойових дій (у тому числі учасники АТО)».

Ще одною пільговою категорією вступників є діти, потерпілі від катастрофи на ЧАЕС (за умови, що вони після закінчення школи отримали золоту чи срібну медаль або відмінний атестат), а також інваліди Революції Гідності й інваліди воєнних дій. Ці абітурієнти ті мають право на вступ у формі співбесіди, яка проходитиме з двох предметів: біології та хімії.

Подача заяв у електронній формі триватиме до 27 липня. Вступники, які складають вступні випробування, можуть подавати заяви в паперовій формі тільки до 20 липня. З 21 по 27 липня проходитимуть вступні іспити. Співбесіди будуть проводити з 21 по 24 липня. Потім розпочнеться новий етап вступної кампанії. З 1 по 5 серпня на сайті ІФНМУ та на стендах приймальної комісії представлять списки осіб, рекомендованих на державну форму навчання. Вони зобов ’ язані до 5 серпня включно подати оригінали документів.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...