У мережі Starbucks можна буде безпровідно зарядити мобільні телефони

Автор: Вадим Войтик

17 Jun, 2014 12:17

Поділитись публікацією
У мережі Starbucks можна буде безпровідно зарядити мобільні телефони

Відвідувачі кав’ярень Starbucks в США отримають можливість заряджати свої смартфони від бездротових зарядних пристроїв Duracell Powermat, які розміщуватимуться на столах і касової стійці. Про це йдеться в повідомленні Starbucks.

Бездротовий пристрій Powermat являє собою невеликий килимок. Якщо смартфон сумісний з зарядником, то користувач може покласти його на цей килимок і залишити на деякий час для підзарядки.

Пілотний проект Starbucks почав кілька місяців в кав’ярнях Бостона і Сан-Хосе, однак тепер компанія буде встановлювати їх у всій мережі в США, починаючи з Сан-Франциско. Початок тестування Powermat в кав’ярнях в Європі та Азії заплановано на поточний рік, повноцінний запуск їх в мережі Starbucks за межами США – на 2015 рік.

Starbucks не уточнює, які саме смартфони можна буде заряджати. На сайті Duracell Powermat представлені моделі для зарядки популярних моделей від Apple і Samsung. Крім того, Starbucks уточнив, що розміщуються в кав’ярнях зарядники сумісні зі стандартами асоціації PMA, в яку входять компанії AT & T, BlackBerry, HTC, Microsoft, Samsung та інші.

Starbucks тривалий час створювала собі імідж високотехнологічної мережі кав’ярень. Компанія однією з перших у 2001 році почала надавати в своїх кафе послуги безкоштовного Wi-Fi, в партнерстві з Apple в окремих країнах щотижня пропонує відвідувачам подарунковий контент – музику, додатки, книги, а також підтримує ініціативи у сфері мобільних платежів. Це найбільша мережа кав’ярень у світі, все у неї більше 20 тисяч торгових точок в 61 країні, в тому числі 13 тисяч в США.

Наразі в Україні немає жодної кав’ярні мережі. Натомість в Івано-Франківську відкрилась мережа Street Coffee, чий логотип сильно нагадує елементи фірмового стилю Starbucks (картинка з мережі ВКонтакті).

Starbucks проти StreetCoffee