У мерії та приватного управлінця відхрестилися від пошкодженого негодою будинку на Софіївці (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

26 Лют, 2020 15:11

У мерії та приватного управлінця відхрестилися від пошкодженого негодою будинку на Софіївці (ФОТО)

Днями негода пошкодила фасад будівлі за адресою Софіїівка, 39А, яка має стати у майбутньому приміщенням для міської поліклініки №4. 

В Управлінням капітального будівництва МВК кажуть, що вони не мають відношення до будівлі, тому не відновлюватимуть пошкоджений фасад. В УКБ зазначають, що 17 жовтня 2017 року між ними та приватним інвестором укладено спеціальний інвестиційний договір, відповідно до якого будівництво об’єкту завершувалось за приватні кошти. Після цього будівля передана під управління й перебуває на балансі ТОВ «Громадської управляючої компанії».

“Бюджетних коштів на цей об’єкт витрачено не було. Управління капітального будівництва не має жодного стосунку до вищезгаданої будівлі”, – йдеться у дописі.

У мережі франківці пишуть, що частину обваленого фасаду працівники підняли з землі і заново прикріпили до будинку.

“Майбутня поліклініка #4. Вчора обвалився фасад. Вату, яка впала, позбирали і збираються ліпити назад. В цьому місті хтось відповідальний? Де УКБ, де обстеження?”, – пише Станіслав Поплавський.

У коментарі “Галці” директор Громадської управляючої компанії Ярослав Щіляк розповів, що наразі підрядник відновив мінеральну вату, яку пошкодив вітер.

“Підрядник вже повністю відновив вату, незабаром мають натягнути сітку і заштукатурити. Як мені сказали, вони використали нову (ред. вату), а не так як пишуть у фейсбук, що підняли з землі і приклеїли. До слова, ця вата не псується, навіть якщо намокне”, – каже Щіляк.

Щіляк додав, що “ГУК” не відповідають за цю частину будівлі.

“Ми відповідаємо за житлові будинки, а ця частина відноситься до комунальної власності, тому ми не можемо за неї відповідати. Вже після того як її здадуть в експлуатацію, то комунальне підприємство може укласти з нами угоду і ми будемо щось робити – прибирати там”.

Фото: Stanislav Poplavskyy

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry