У міській асоціації учасників АТО скандал: Андріїва звинуватили в обмані і узурпації влади

Автор: Зелінська Тетяна

16 Вер, 2021 10:27

Поділитись публікацією
У міській асоціації учасників АТО скандал: Андріїва звинуватили в обмані і узурпації влади

Голова Івано-Франківської міської Асоціації учасників АТО Андрій Долик повідомив про брехню і маніпуляції у франківському ветеранському середовищі — Івано-Франківській міській асоціації учасників АТО.

Читайте також: Пʼятеро воїнів отримали найвищу нагороду Прикарпаття (ФОТО)

Голова спілки Андрій Долик повідомив, що в терміновому порядку виїжджає до Івано-Франківська. Він оголошує про скликання позачергових Загальних зборів громадської спілки Івано-Франківської міської Асоціації учасників АТО.

Також інформацію про маніпуляції всередині спілки написав Юрій Качак. За його словами, заступник голови правління Василь Андріїв вніс зміни в Статут спілки без відома учасників, наділивши себе більшими повноваженнями, ніж у голови спілки. “Галка” передає публікацію Юрія Качака без редагування:

“Як безпосередній учасник цих подій, трохи доповню його надзвичайно дипломатичний пост.

На жаль, наша міська Асоціація, яка була створена на засадах взаємодовіри і взаємопідтримки, у 2019 році перетворилася на обслуговуючий кооператив бізнес-інтересів однієї людини.
Людини, яка наданий громадою міста для наших побратимів величезний ресурс, перетворила на свій особистий капітал.
Людини, яка за пафосною риторикою про єдність ветеранської спільноти переслідує тільки одну ціль – свою особисту вигоду.
Людини, яка на прості питання замість простих відповідей вдається до маніпуляцій, і з грубими порушеннями моральних і юридичних норм вводить товариство в оману.
Людини, яка при реєстрації нового керівника нашої організації, без нашого відома внесла зміни в наш Статут, яким позбавила Голову його повноважень, а себе наділила правом безмежного одноособового керування Спілкою.

Писати слово ДИСКРЕДИТАЦІЯ з третього разу ця людина навчилася.

Василь Андріїв, тепер вчимо нове слово: ДЕРАТИЗАЦІЯ”

Заступник голови правління Василь Андріїв цього ж дня виступив із заявою на черговій сесії міської ради: “Деякі особи піддалися на маніпуляції та хотіли дискредитувати нашу спілку”.

У коментарі “Галці” Андріїв розповів, що вносили зміни у Статут ще у 2020 році, коли стало відомом, що по стану здоров’я голова правління Андрій Долик має поїхати на лікування до Польщі.

“Це було з розрахунком на те, що Долика може довго не бути на місці, тому заступник має мати повноваження, аби ставити свій підпис та печатку. Андрій Долик зараз у Польщі та має приїхати наступного тижня, тоді у нас будуть збори, але я вже мав з ним розмову телефоном. Йому про все відомо”, – каже Андріїв.

Фото Статут Івано-Франківської міської асоціації учасників АТО зі змінами від Юрія Качака: