У міській асоціації учасників АТО очікують провокацій від правоохоронців

Автор: Турій Роман

03 Тра, 2018 12:04

У міській асоціації учасників АТО очікують провокацій від правоохоронців

Голова міської Асоціації учасників АТО Василь Андріїв заявив, що на сесії міської ради другого травня йому з однодумцями вдалося заблокувати незаконне будівництво поблизу офісів ГУНП Нацполіції та УСБУ в Івано-Франківську.

Читайте також: У Франківську ще 18 учасників АТО стали власниками нових квартир (ФОТО)

Окрім того, зірвали спробу провокації пересварити хлопців на публіку через земельну ділянку для їх ГО. Від неї просто відмовились.

На своїй сторінці у мережі Фейсбук Андріїв відверто заявив, що за цими питаннями стоять керівники правоохоронних органів, тож тепер очікує від них провокацій та липових справ проти активістів.

“Ми від сьогодні очікуємо від керівників правоохоронних органів провокацій, та реальних спроб нав’язати нам шиті “білими нитками” справи проти членів правління та ключових осіб.

Застерігаємо вас від необдуманих дій та вчинків, які можуть породити прямий та чіткий спротив. Ви вже будуєте на Джохара Дудаєва, Бельведерська, третій будинок на вул. Нац.Гвардії, подались на четвертій там же.. Цього мало?
Вважаємо за необхідне вам нагадати, що правоохоронні органи мають забезпечувати порядок та підтримувати Закон, а не під час війни вести не законний бізнес та підставляти учасників АТО заради досягнення власних, меркантильних цілей. Ми на сесії озвучили, що настав час називати речі своїми іменами.

Ми готові до боротьби за справедливість, ми готові стояти один за одного до останнього, ми зробимо все можливе, щоб Асоціація учасників АТО була єдиною і керувалась принципами честі та правди, згідно Закону України. Дуже шкода, що ви не усвідомлюєте, що суспільство вже інше, і ті чорні схеми, які передавались в “на слідство” вже не пройдуть, особливо із бійцями, які пройшли війну. Маєте бажання натравлювати одних на других? Такий ваш план?Хто копає яму іншому, сам в неї з часом і впаде, так говорить приказка..
Пам’ятайте про це..”, – зазначив Андріїв.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry