У міському перинатальному центрі на завершальному етапі ремонтні роботи (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

23 Лип, 2019 15:40

У міському перинатальному центрі на завершальному етапі ремонтні роботи (ВІДЕО)

Ремонтні роботи у приймальні відділення гінекологічного та акушерського корпусів міського перинатального центру на завершальному етапі.

Наразі облаштовано окремі кімнати для спостереження та обстеження пацієнтів. Оновлення відділень було необхідним стверджують, в управлінні охорони здоров’я. Також за європейськими стандартами роботи проводять і зовні пологового, йдеться у сюжеті телерадіокомпанії “ВЕЖА“.

Також у гінекологічному та акушерському корпусах оновили санвузол. Раніше він був не пристосований для осіб із обмеженими можливостями. Ремонт даних відділень чекали віддавна, кажуть медики. Адже саме там пацієнти мають відчувати як комфорт, так і якісну медичну допомогу.

Також у міському Перинатальному центрі кардинально оновили реанімаційне відділення та закупили сучасне медобладнання. Наразі закінчили заміну вікон у всій будівлі та продовжують закупляти нові меблі для палат. Головною проблемою залишається ремонт підземних комунікацій, стверджують чиновники. Адже приміщення медзакладу зводили ще за радянської доби. Відтак проголошено 4 тендери на заміну підземних мереж та ремонт палат.

Завершити ремонтні роботи у гінекологічному та акушерському корпусах комунальники мають намір до 24 серпня.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...