У міськраді розробляють положення, яке дозволить конфіскувати майно з незаконних літніх майданчиків і стягувати 10-кратні штрафи

Автор: Людмила Баран

30 Jul, 2014 23:53

Поділитись публікацією
У міськраді  розробляють положення, яке дозволить конфіскувати майно з незаконних літніх майданчиків і стягувати 10-кратні штрафи

Процес ліквідації встановлених без дозволу літніх майданчиків настільки тривалий, що ресторатори встигають пропрацювати весь літній сезон. З цим вирішили боротися.

Читайте також: Затягнули паски: Марцінків і його 10 заступників встановили собі 100% доплати на 2023 рік

Зранку 31 липня (не так далеко до кінця сезону) працівники Департаменту комунального господарства транспорту і зв’язку будуть демонтувати літні майданчики на вулиці  Незалежності 3, 25 та 43.

“Демонтуємо! І це тільки початок. А згідно нового положення, яке розробляємо, такі незаконні споруди і все майно, що перебуває у них будуть одразу конфісковуватись і продавитись з аукціону. А з власників паралельно буде стягуватись 10 кратний штраф від вартості законної оренди за кожен день незаконного розміщення. Тобто, поставив незаконно літній майданчик, і тобі нараховують кожного дня штраф, а потім ще й, якщо у визначений рішенням термін, 5 робочих днів, не зніс самостійно, майданчик буде просто конфіскований. Схоже, по іншому до деяких людей не доходить”, – написав директор Департаменту Михайло Смушак на сторінці у Фейсбуці, присвяченій комунальному господарству.

Як відомо, в міській раді говорили, що потрібно пришвидшити бюрократичний процес ліквідації  тимчасових споруд, встановлених без дозволу.

На бездіяльність чиновників щодо демонтажу незаконних об’єктів звернула увагу прокуратура. 

Але у міськвиконкомі виправдовувалися, що не чіпали підприємців через ситуацію в країні. Крім того, комунальники, коли намагаються примусово демонтувати недозволені споруди, наражаються на спротив, зокрема, людей з кримінальною зовнішністю.

 

Теги: