У міськраді вже відповіли на петицію про заміну ринку в центрі міста на сквер

Автор: Людмила Баран

02 Гру, 2015 14:30

Поділитись публікацією
У міськраді вже відповіли на петицію про заміну ринку в центрі міста на сквер

На сайті електронних петицій до міської влади опублікували відповідь на петицію “Облаштувати зелену зону замість ринку на Тринітарській площі”.

 Як відомо, петиція за перетворення ринку в центрі міста на сквер зібрала необхідну кількість підписів.

У відповіді на неї сказано, що на місці ринку у новому генеральному плані передбачений торговий комлекс із зеленими зонами, проте зміни до генплану ще не затверджені.

“На підставі рішення Господарського суду Івано-Франківської області в 2008 році товариство з обмеженою відповідальністю викупило у власність земельну ділянку в межах вул. Дністровської-Базарної-Шеремети-Станіславської-Галицької площею 1.1915 га для обслуговування торгового комплексу.

Згідно чинного генерального плану міста, функціональне призначення вказаної території – територія пішохідних зон, зелених насаджень загального користування та громадських закладів. Івано-Франківською філією «ДІПРОМІСТО» була розроблена робоча документація на будівництво у вказаному місці багатофункціонального громадського центру, до реалізації якого наразі не дійшло. Коригованим генеральним планом пропонується вказану територію передати частково під громадську забудову, решту – під зелені зони загального користування. Однак, наразі передчасно вести мову про кінцевий варіант генплану до його затвердження”, – йдеться у відповіді.