У міськвиконкомі хочуть заборонити прибудову балконів до перших поверхів багатоповерхівок

Автор: Людмила Баран

06 Aug, 2014 17:24

Поділитись публікацією
У міськвиконкомі хочуть заборонити прибудову балконів до перших поверхів багатоповерхівок

На громадські обговорення змін до порядку надання дозволу на перепланування приміщень в житлових та громадських будинках не прийшли представники громадськості.

Захід відбувся 6 серпня у залі засідань міськвиконкому. Були присутні лише чиновники та журналісти.

Проект про приведення у відповідність до норм чинного законодавства  передбачає зміну чи скасування  кількох   пунктів рішення міської ради від 29 травня 2012 року Про затвердження  Порядку  надання дозволів на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень в будинках житлового та громадського призначення, прибудову до вказаних приміщень, зі зміною та без зміни функціонального призначення.

Зокрема у новій редакції викладено визначення поняття “перепланування”: “Перепланування – перенесення і розбирання перегородок, перенесення і влаштування дверних прорізів, улаштування і переустаткування тамбурів, прибудова балконів на рівні перших поверхів багатоквартирних будинків”.

Присутні на обговоренні працівники Департаменту комунального господарства запропонували виключити з цього пункту частину про прибудову балконів. Вони стверджують, що якщо громадянам дозволяти прибудовувати балкони на перших поверхах будинків, то Івано-Франківськ матиме великі проблеми з цим явищем.