У місті буде Олімпійський день

Автор: Людмила Баран

11 Jun, 2014 10:54

Поділитись публікацією
У місті буде Олімпійський день

Спортивне свято пройде, щоб відзначити день заснування Міжнародного Олімпійського комітету.

21 червня в Івано-Франківську пройде Олімпійський день. З ініціативи Міжнародного Олімпійського комітету вже 20-ий рік поспіль в день заснування Міжнародного Олімпійського комітету, Національного Олімпійського комітету спільно з місцевими структурами проводять Олімпійський день, до програми якого входять «Олімпійський день бігу» та спортивно-видовищні заходи.

Традиційно Івано-Франківський комітет фізичної культури і спорту спільно з відділенням Національного Олімпійського комітету України в Івано-Франківській області та спортивними громадськими організаціями міста організовують спортивне свято. Олімпійський день планується провести за участю представників органів місцевого самоврядування, відомих спортсменів та тренерів, учасників дошкільних навчальних закладів, учнів спортивних та загальноосвітніх шкіл, студентської молоді та любителів спорту, учасники з обмеженими фізичними можливостями.

Метою заходу є популяризація фізичної культури і спорту, олімпійського руху та пропаганда здорового способу життя в місті. Учасники змагатимуться у семи вікових групах на дистанціях від 30м., для дошкільнят та до 2000м., серед провідних спортсменів, студентської та учнівської молоді міста.

Олімпійський день бігу в Івано-Франківську відбудеться 21 червня 2014 року на пл. А. Міцкевича, по вул. Грушевського та по вул. Курбаса. Переможці, призери змагань будуть нагороджуватись різноманітною нагородною атрибутикою.