У місті стартував масштабний Stanislaviv Dance Festival-2016 (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

15 Кві, 2016 12:59

Поділитись публікацією
У місті стартував масштабний Stanislaviv Dance Festival-2016 (ФОТО)

Понад три тисячі учасників виступлять на сцені обласної філармонії під час всеукраїнського фестивалю “Stanislaviv Dance Festival-2016”. Сьогодні, 15 квітня, відбулося його відкриття. 

Читайте також: «Як хочу, так і бігаю»: Влад Яма повеселив мережу «танцювальною» пробіжкою у центрі Франківська (ВІДЕО)

Фестиваль розпочався із виступів дітей до восьми років у категорії “соло стріт-денс шоу”.

Також представили суддів конкурсу – відомих хореографів, танцювальних чемпіонів та спеціалістів у цій сфері мистецтва. Головою журі є відомий танцівник та шоумен Влад Яма.

“Сподіваюся, що сьогодні зможу побачити яскраві танці та запросити найцікавіших учасників на кастинги шоу “Танцюють всі””, – сказав він.

За три дні фестивалю свої таланти покажуть понад три тисячі учасників різного віку із 14 областей України. Це – близько 80 номерів у різних стилях класичного, народного та сучасного танцю.

Цьогорічний фестиваль є одним із наймаштабніших  в Україні. Його організовує  Івано-Франківська “Танцювальна школа Влада Ями”, за ініціативи її керівників Василя Шеремети та Наталії Чашечнікової, ГО “Арт Франківськ” та облдержадміністрація.

Переможцям конкурсу обіцяють подарунки та дипломи. Частину  виручених  за ча фестивалю коштів спрямують на благодійність – на допомогу сім’ям учасників АТО.