У місті стартував восьмий конкурс проектів та програм місцевого самоврядування

Автор: Турій Роман

05 Бер, 2019 11:45

У місті стартував восьмий конкурс проектів та програм місцевого самоврядування

5 березня в Івано- Франкіській міській раді розповіли про старт нового  сезону міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства.

Читайте також: У Франківську презентували ескізи пам'ятника жабі - переможця не обрали (ФОТО)

В Івано-Франківську він оголошений вже увосьме раз. Старт конкурсу -4 березня, кінець подачі заявок на участь – 5 квітня.

“Цьогоріч ми розробили сайт http://konkurs.flyfox.in.ua/, де будуть відображені усі реалізовані проекти – з 2012 року аж по сьогодні. Основна мета цього сайту показати – куди і як витрачають ці кошти, кошти платників податків. Нам важливо, аби було показано внесок міста та громади у проекти, аби кожен міг зайти на сайт і побачити всі результати”,- розповідає секретар міської ради Оксана Савчук.

На сайті також буде онлайн-карта всіх реалізованих проектів, від 2012 року, а також тих, які будуть далі реалізуватись.

“У 2012 році на конкурс подали 30 проектів, та виділили на них 439 тисяч гривень. Щороку сума збільшувалась. У 2018 році виділили 4 з половиною мільйони гривень”,- розповідає Савчук.

Учасниками конкурсу є: – громадські та благодійні організації міста; – громадські та благодійні організації при закладах та установах культури міста; – громадські та благодійні організації при дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста; – ОСББ, будинкові, вуличні та квартальні комітети, житлово-будівельні кооперативи міста; – громади сільських рад Івано-Франківської міської ради. Конкурс проводиться на умовах співфінансування проектів за формулою: 70 % кошти міського бюджету + 30 % кошти учасника конкурсу.

Максимальний обсяг фінансування з міського бюджету проектів громадських та благодійних організацій для 1 заявника – 25 тис. грн. Максимальний обсяг фінансування з міського бюджету проектів громадських та благодійних організацій при закладах та установах культури міста для 1 заявника – 25 тис. грн. Максимальний обсяг фінансування з міського бюджету проектів громадських та благодійних організацій при дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах для 1 заявника – 50 тис. грн. Максимальний обсяг фінансування з міського бюджету проектів ОСББ, будинкових, вуличних та квартальних комітетів, житлово-будівельних кооперативів міста для 1 заявника: – для будинків поверховість від 1 до 4 поверхів – 60 тис. грн.; – для будинків поверховість від 5 і більше – 100 тис. грн.; Максимальний обсяг фінансування з міського бюджету проектів громад сільських рад сіл Крихівці, Вовчинець, Микитинці, Угорники, Хриплин для 1 заявника – 100 тис. грн.

Проекти та програми на участь у конкурсі подаються на ім`я секретаря Івано-Франківської міської ради Оксани Савчук з 04.03.2019 року до 05.04.2019 року включно.

Оксана Савчук також розповіла, як обирають проекти.

“Часто буває таке, що громадські організації свідомо просять виділити кошти на обладнання, яке їм необхідно. Ми такого не робимо. Це має бути щось корисне, ми можемо підтримати якісь акції, щось потрібне місту”,- каже Савчук.

Найбільше Оксані Савчук запам’ятався проект “Кімнати психологічного розвантаження у садочку Кобзарик”

«Там психологи займаються не лише дітьми, але й з самими педагогами. Також дуже сподобалась акція громадської організації, де діти вишивали картини міських будівель, ратуші, церков. Діти вишивали не лише у школі, але й на вулицях міста, у мікрорайонах з бабусями. У результаті вийшла дуже гарна виставка картин з пам’ятками міста”,- розповіла секретар Івано-Франківської міської ради Оксани Савчук.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!