У місті відбувся художній пленер “Мій Станіславів”

Автор: Людмила Баран

31 May, 2014 19:19

Поділитись публікацією
У місті відбувся художній пленер “Мій Станіславів”

Художники-добровольці, незважаючи на негоду, малювали архітектуру міста. Завтра, 1 червня, у місті відкриється виставка їхніх робіт. Картини продаватимуть, щоб відбудувати оглядовий майданчик Ратуші.

У рамках пленеру професійні художники, аматори, студенти та відомі особистості малювати місто з допомогою різних технік, у різних локаціях, таким, яким вони його бачать. Погода їм не сприяла, але вони знайшли місця, де можна сховатися від дощу і добре бачити зображувані об’єкти.

Акція “Мій Станіславів”, як зазначали організатори, має на меті показати любов учасників до рідного міста, а також зібрати стартовий капітал для відбудови оглядового майданчика Ратуші. Це дозволить створити новий Станіславів, доступний і цікавий для туристів.

Виставка робіт відкриється 1 червня о 14 год у фортечній галереї “Бастіон”. У зв’язку з трауром, відкриття матиме виключно офіційний характер та почнеться хвилиною мовчання. Запланований раніше аукціон проводитися не буде, збір коштів на реставрацію Ратуші пройде у форматі виставки-продажу.