Під стінами УМВС в Івано-Франківську відбувся мітинг

Автор: Людмила Баран

05 May, 2014 17:48

Поділитись публікацією
Під стінами УМВС в Івано-Франківську відбувся мітинг

5 травня під обласним УМВС відбувся мітинг проти призначення на посаду начальника управління Сергія Піддубного. Протестувальники привезли бронетранспортер з написом “Таксі на Дубно”, що символізував їхнє прагнення повернути нав’язаного керівника на Рівненщину.

“Ми тут стоїмо від 11 ранку. Зібралась Самооборона і громада міста. Прийшли тому, що нам висувають на посаду начальника УМВС Піддубного. Ця людина нам чужа, не з нашого регіону. Є інформація, що Піддубний дав непогані кошти у Києві, щоб отримати цю посаду. Ми мирно протестуємо проти такого призначення. Якщо він не з’явиться, то Києву має вистачити цієї картини, яка відбувається в нашій області.Якщо до столиці не дійде наше повідомлення, то ми поїдемо в Київ”, – розповів Ярослав Наваляний, координатор Самооборони в Івано-Франківській області.

Після 14 год до УМВС прийшли заступник директора кадрового забезпечення МВС Микола Громико і начальник департаменту Михайло Вербицький. Мітингувальники заступили їм вхід до будівлі, і почалося словесне протистояння.

“Було оголошено попередній конкурс. Десь 8-9 осіб подали заявки. Конкурсна комісія за участі Євгена Захарова, Єгора Соболєва і Юрія Бутусова відібрали три остаточні кандидатури. На фіналі конкурсу були присутні декотрі з сьогоднішніх протестувальників. Вони казали: “нам не треба з іншого регіону”і запропонували свої кандидатури. Однак їхніх кандидатів вже відсіяли на попередньому етапі відбору.Правоохоронні органи — це структура, в якій відбувається підпорядкування по вертикалі. Рішення приймає міністр”,– пояснив Микола Громико.

Однак пояснення чиновника не влаштували мітингувальників. Представників Міністерства прогнали з криками “Геть!” і “Ганьба!”.

“Якщо громада не хоче, ну то не буде. Немає з нами Піддубного. Сьогодні його не буде точно”, – сказав у спокійніших умовах журналістам Микола Громико.

Тож “Таксі на Дубно” так і не дочекалося Піддубного.