У місті відбувся показ етнічного одягу

Автор: Людмила Баран

28 Aug, 2014 16:31

Поділитись публікацією
У місті відбувся показ етнічного одягу

В Івано-Франківську в рамках проведення Форуму української молоді діаспори «Франківськ-2014» відбувся показ етнічного одягу.

Представники діаспори з понад двадцяти країн світу мали можливість милуватися етнічним одягом Прикарпаття та колекцією відомого дизайнера Любці Чернікової. У першій частині показу моделі продефілювали в чотирьох образах покутському, лемківському, бойківському та гуцульському. А в другій частині показали етно-мотиви в одязі від Чернікової, передає прес-служба ОДА.

Родзинкою свята стала гра на сопілці від заступника міністра культури Олександра Журавчика. Привітавши присутніх, він зазначив, що дуже радий побувати в такій теплій атмосфері, де панує український дух.

“Мені дуже приємно побувати на своїй рідній землі, а тим більше в оточенні молодих амбіційних людей, які люблять свою країну. В такій теплій атмосфері, особливо відчуваєш, що незважаючи на географічні кордони, українці – це єдина нація, яка може покласти життя за свою державу”, – зазначив О. Журавчик.

Наостанок заступник міністра культури зіграв для гостів свята на сопілці кілька гуцульських мелодій, які, як він розповів, супроводжують його з дитинства.

Завершуючи дійство, ведуча свята міс -України -2013 Аня Заячківська провела аукціон дизайнерського пальто Любці Чернікової. Вилучені кошти організатори пообіцяли пожертвувати українській армії.