У МВК пояснюють, що потрібно звільненим з військової строкової служби, аби отримати матеріальну допомогу

Автор: Людмила Баран

04 Jun, 2015 20:31

Поділитись публікацією
У МВК пояснюють, що потрібно звільненим з військової строкової служби, аби отримати матеріальну допомогу

На сайті Івано-Франківського міськвиконкому пишуть, що Постановою Кабміну затверджено Порядок, який визначає виплату матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби.

Бюджетні кошти спрямовуються на виплату матеріальної допомоги громадянам України, які звільнилися з військової строкової служби (далі – матеріальна допомога), в розмірі:

– середньої заробітної плати на день призову, але не менше мінімальної заробітної плати, встановленої на день призову (для громадян, які працювали на підприємствах, в установах і організаціях);

– мінімальної заробітної плати, встановленої на день призову (для громадян, які до призову не працювали).
Виплату матеріальної допомоги здійснює департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради (вул. Грушевського, 29) протягом місяця з дня взяття відповідної особи на військовий облік за місцем проживання.

Протягом 15 днів з дати взяття на облік Івано-Франківський міський військовий комісаріат звертається до департаменту соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради з поданням про виплату матеріальної допомоги за формою, затвердженою цією постановою, до якого додаються подані заявником:

– довідка з місця роботи про отримувану середню заробітну плату;

– копія трудової книжки, завірена за останнім місцем роботи;

– заява про перерахування матеріальної допомоги на рахунок у банку.

Обчислення розміру середньої заробітної плати здійснюється підприємствами, установами та організаціями відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1995 р. № 100.