У Надвірнянському ліцеї відкрили “Клас безпеки” (ФОТО)

Автор: Соня Грейда

08 Dec, 2023 21:46

Поділитись публікацією
У Надвірнянському ліцеї відкрили “Клас безпеки” (ФОТО)

8 грудня в Надвірнянському ліцеї №2 відкрили “Клас безпеки”. Його мета – виховання у дітей базового поняття основ безпечного середовища.

Про це пише Галка з посиланням на голову Надвірнянської міськради Зіновія Андрійовича.

Кабінет безпеки є важливою складовою інфраструктури закладу, оскільки він допомагає усвідомити учням та персоналу ліцею важливість безпеки та підготуватися до непередбачуваних ситуацій, пише очільник громади.

Клас розділений на навчальні зони та обладнаний інвентарем для домедичної допомоги та пожежної безпеки. Тут діти різного віку зможуть в теорії й на практиці в ігровій формі навчатися основ пожежної та протимінної безпеки, правил поведінки під час повітряної тривоги, правил надання домедичної допомоги, а для молодших школярів створений ігровий куточок.

“Сьогодні такі класи мають вкрай важливе значення, адже знання з безпеки підростаючого покоління — запорука успішного та безпечного майбутнього країни. Наочне знайомство дітей з небезпечними ситуаціями допоможе їм краще осягнути рівень загрози та добре запам’ятати, як слід діяти в екстремальних умовах”, – пише Зіновій Андрійович.

Простір «Класу безпеки» обладнали за сучасними критеріями всім необхідним навчально-методичним матеріалом, зокрема муляжами, які моделюють реальні ситуації з життя, муляжами вибухонебезпечних предметів, інвентарем для домедичної допомоги, пожежної безпеки, інформаційними стендами, яскравими інструкціями.