У Надвірній ремонтують два перехрестя (ФОТО)

Автор: Борис Марія

22 Лип, 2016 17:45

У Надвірній ремонтують два перехрестя (ФОТО)

В місті Надвірна на даний час активно відновлюється дорожня інфраструктура. За останні роки Надвірнянська міська рада в своїй роботі взяла напрямок на нове будівництво вулиць, тротуарів, пішохідних доріжок та прибудинкових територій. Крім виконання даних робіт, в місті проводиться також поточний ремонт асфальтного покриття вулиць та доріг.

Враховуючи сприятливі погодні умови, в п’ятницю та суботу минулого тижня такі роботи проводились на перехрестях вулиць В.Великого-Котляревського та І.Франка-Княгині Ольги. Дані вулиці комунальної форми власності та перебувають на балансі Надвірнянської міської ради. Нещодавно на цих об’єктах було проведено підготовчі роботи, зокрема видалено пошкоджені та зруйновані ділянки покриття шляхом фрезерування. Минулого тижня ці ділянки були відновлені з укладанням нових шарів асфальту. Міський голова Зіновій Андрійович особисто контролював хід виконання робіт проведення асфальтування даних вулиць. Особливу увагу зверталось на якість виконання робіт та об’єм використаного матеріалу, інформує Надвірнянська міська рада.

Враховуючи те, що на даних перехрестях спостерігається інтенсивний рух транспорту, на сьогодні тут проходить нове будівництво тротуарів (мощення бруківкою). Для безпеки пішоходів вирішено відділити проїжджу частину від тротуарів та встановити огороджувальні конструкції (турнікети). Для покращення умов для людей з обмеженими фізичними можливостями тротуари облаштовують пандусами.

Крім того, минулого тижня було проведено поточний ремонт частини вулиці Івасюка, де також було замінено асфальтне покриття.

Роботи по відновленню дорожньої інфраструктури продовжуються і на інших об’єктах, зокрема вулиць Визволення та Руднєва-М.Черемшини. Цього тижня розпочинається капітальний ремонт тротуарів та входів у під’їзди будинку №14 по вул.Грушевського та №1 по вул.Руднєва.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry