У Надвірній урочисто відкрили Центр допомоги учасникам АТО

Автор: Борис Марія

22 Лип, 2016 20:16

У Надвірній урочисто відкрили Центр допомоги учасникам АТО

З метою надання допомоги учасникам антитерористичної операції, сім’ям загиблих учасників АТО, а також у зв’язку з необхідністю координації дій органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, волонтерських та громадських організацій, які надають допомогу учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям, 22 липня в місті Надвірна відбулось урочисте відкриття Центру допомоги учасникам антитерористичної операції при Надвірнянській райдержадміністрації.

Участь у заходах взяли учасники АТО, представники обласної, районної та міської влади, представники обласного Центру допомоги учасникам АТО та громадські організації, інформує Надвірнянська міська рада.

Священнослужителі освятили приміщення Центру та поблагословили всіх учасників АТО. Зі словами вдячності виступила голова обласного Центру допомоги учасникам АТО  Наталія Сербин, яка наголосила, що даний осередок створений з єдиною метою – допомагати учасникам АТО, підтримувати українську армію та працювати на благо України. Крім того вона  подякувала всім військовослужбовцям, які сьогодні захищають нашу державу на Сході України. Перед громадськістю виступили також голова громадської організації «Крук» Андрій Лисканюк та депутат обласної ради Василь Сенатович, які висловили надію на плідну та результативну співпрацю. Після урочистого відкриття всі охочі мали змогу оглянути Центр та відвідати виставку військового спорядження.

Центр допомоги учасникам АТО утворений для координації роботи при вирішенні питань лікування, реабілітації, соціального захисту, адаптації учасників АТО. Основними завданнями є збір та обробка інформації щодо проблемних питань і потреб учасників АТО та їх родин; підготовка пропозицій щодо вирішення проблемних питань учасників АТО; моніторинг стану вирішення питань лікування, реабілітації, соціального захисту, адаптації учасників АТО.

Відповідно до покладених завдань Центр надає консультативну допомогу та сприяє учасникам АТО щодо отримання документів, необхідних для надання відповідного статусу згідно з Законом України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”; отримання пільг та соціальних гарантій; лікування, реабілітації, адаптації; працевлаштування, професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації; вирішення інших питань соціального захисту. Також Центром передбачено проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з представниками громадських об’єднань ветеранів війни і учасників АТО, волонтерських організацій, волонтерами та організація освітніх заходів для учасників АТО з метою поширення інформації про їх соціальні права і гарантії.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry