“У нас лише 20% дівчат одягаються модно”,- стилістка з Франківська

Автор: Єва Жасминова

13 Лют, 2019 14:48

“У нас лише 20% дівчат одягаються модно”,- стилістка з Франківська

У жінок таке буває часто –  шафа вже не закривається, взуття немає куди складати, а одягнути нічого. В таких випадках на допомогу приходять персональні стилісти. Команда OGOGO! поспілкувалась з Лілією Богославець – франківкою, яка точно знає, як одягатись стильно. Лілія поділилась з нами таємницями наповнення гардеробу та формування стилю.

Дівчині 21 рік, ще з дитинства вона мріяла пов’язати своє життя з модою та стилем, адже відчувала що її житті бракує творчості.

“Ще дитиною, одягаючи мамин одяг, мріяла пов’язати своє життя бодай якось з модою. Коли виросла, то своєю основною професією я вибрала медицину, але тяга до моди не зникла. Часто переглядала покази мод, фанатіла від вуличних образів модниць і десь всередині відчувала, що мені дуже не вистачає творчості в житті”, – каже стилістка.

Ліля розповідає, що серйозне захоплення модою у неї з’явилося після перегляду тематичного блогу на YouTube.

“Вкотре заходячи на Youtube, натрапила на геніальну Маргариту Мурадову —майбутню мою наставницю і натхненницю. Ще дуже довго слідкувала за нею в інстаграм, перш ніж потрапити до її школи.”

Дівчина каже, що довго не могла наважитись втілити свою мрію у реальність, та все ж розуміла – це її призначення, доля.

“Довгий час не могла наважитись на навчання, але цікавість взяла верх і одного разу, коли на курс Маргарити «Персональний стиліст» залишилося одне місце, я подумала, що це доля і подала заявку на участь”, – зазнчає Лілія Богославець.

Стилістка переймалась, а чи сприйматимуть франківки професію та призначення стиліста, чи зможе вона допомагати людям, як їй того  хочеться.

“Пройшовши навчання, я запитала себе -а чи буде це популярно в Франківську і чи зможуть франківки сприйняти професію «стиліста», як ту ,яка зможе допомогти їм і буде корисною? На даний час, працюючи з нашими дівчатами, можу сказати, що ніщо так не надихає мене, як бачити очі людини, яка подобається сама собі, я ніби стаю свідком маленького перевтілення”.

Хороший спеціаліст вчить свого клієнта знайти свій стиль та самостійно справлятись зі своїм гардеробом.

“Під час кожного розбору гардеробу, я описую чітко свою думку і завжди стараюсь залишити індивідуальність клієнта, не нав’язуючи йому тенденції, які йому не підходять і свою позицію”, – каже Ліля.

На думку стилістки, в Івано-Франківську приблизно двадцять відсотків дівчат одягаються саме модно. І цей відсоток, зовсім не пов’язаний з матеріальним забезпеченням, скоріш це брак любові до себе.

“За моїми спостереженнями у нашому місті приблизно 20% дівчат одягаються саме модно, 40% стильно, тобто як у нас кажуть, «простенько, але зі смаком», а решта «сяк-так». І цей відсоток, зовсім не пов’язаний з матеріальним забезпеченням, скоріш це брак любові до себе, трішки лінивості і, мабуть, нестача мотивації”, – каже Богославець.

Читайте більше на OGOGO!

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...