У науковому містечку “Нова Енергія” експонат розбив дитині голову (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

02 Січ, 2019 14:00

У науковому містечку “Нова Енергія” експонат розбив дитині голову (ФОТО)

Через це семирічний хлопчик отримав відкриту травму голови. Про це повідомила мама потерпілого хлопчика – франківка Уляна Басараб у Фейсбуці.

Нова Енергія  Шоу цікаві, проте є зворотня сторона медалі – техніка безпеки у містечку жахлива.  Під час відвідування травмувався мій син (7 років), в якого в результаті діагностовано глибоке розсічення на маківці- 4 см. Прийшлося їхати в травмпункт і шити голову. Добре, що не було струсу мозку, хоча підозра в кареті швидкої допомоги була (дитину знудило). Травмувався в коридорі біля експонату з поліспасами (на кшталт гойдалки ), які демонструють принцим дії підйомного крана. Обірвався капроновий!!!! трос діаментом 8 мм і синові на голову впала металева балка з поліспасами.  Даний експонат у вільному доступі і немає вікових обмежень на його використання. Говорила з персоналом, ті розводять руками, тицяють на 7 річну дитину і її однолітків, кажучи що вони обірвали !!!??? трос (8мм)”, – пише жінка.

У містечку “Нова Енергія” також прокоментували інцидент. Там підозрюють, що то травми призвели пустощі дітей в перерві між показами:

“28 грудня ми погодилися на прохання наших знайомих і друзів провести свято для дітей. Під час свята травмувалася дитина. Дякувати Богу, що без струсу мозку.

Наша команда провела внутрішнє розслідування, ми опитали людей, які були в той момент присутніми. Дуже шкода, що батьки не зауважили, що знаходяться у МУЗЕЇ. А в кожному музеї (нас всіх вчили з дитинства) є свої правила поведінки. І експонати, які ми регулярно ремонтуємо, не розраховані на те, щоб десяток дітей підтягували іншу дитину, яка в результаті планувала зіскочити з нього. Це відбувалося на очах у батьків, які жваво обговорювали проведене для них шоу. Все сталося у перерві, коли йшли підготування до наступного шоу і всіх попросили зачекати кілька хвилин.

За результатами проведеного дослідження ми вжили наступних заходів:

 1. Укріплено поліспаст страхувальними тросами в той же день (до слова, у наукових містечках в Іспанії та Польщі поліспасти абсолютно ідентичні нашим і троси ніхто не робить).
 2. Під час «пауз» між шоу всі відвідувачі очікуватимуть у коридорі.
 3. Камери відкоспостереження уже в дорозі і незабаром будуть встановлені в залі (в першому залі в нас вони давно є).
 4. З мамою дитини, яка постраждала, ми поспілкувалися і були присутні на огляді її у лікаря. Дякуємо Богу, що з Марком все добре.”

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...