У новоствореній податковій службі області представили тимчасового керівника (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

18 Вер, 2019 12:40

У новоствореній податковій службі області представили тимчасового керівника (ФОТО)

Виконувачем обов’язків начальника Головного управління ДПС в Івано-Франківській області призначено Юрія Якимишина.

У вівторок, 17 вересня, колективу податкової служби області представлено виконувача обов’язків начальника Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Юрія Якимишина. Наказ Голови ДПС України Сергія Верланова від 16 вересня № 136-о про покладання на Якимишина Ю.Т. – начальника Івано-Франківського управління ГУ ДПС в області виконання обов’язків начальника ГУ ДПС зачитала начальник ГУ ДФС в області Ірина Столярик, інформує “Галка” з посиланням на ДПС в Івано-Франківській області.

Як зазначила посадовиця, Юрій Якимишин працює в податковій службі більше двадцяти років, тому знає всі особливості цієї роботи. Розпочав свою трудову діяльність у вересні 1995 року, пройшовши шлях від податкового інспектора до начальника управління податкового аудиту в ДПІ в м. Івано-Франківську, згодом очолив Івано-Франківський відділ податкового супроводження підприємств Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС. Також Ірина Столярик висловила сподівання, що здобутий досвід у податкових органах стане новому очільнику служби у нагоді під час виконання поставлених завдань, що дозволить продовжити позитивні напрацювання із забезпечення надходжень до бюджету.

В свою чергу Юрій Якимишин високо оцінив роботу колективу івано-франківських податківців та наголосив, що основними завданнями залишаються забезпечення наповнення бюджетів та надання якісних сервісних послуг платникам податків.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry