У Нью-Йорку пройшла акція за свободу жіночих сосків в інтернеті

Автор: Єва Жасминова

03 Чер, 2019 23:03

Поділитись публікацією
У Нью-Йорку пройшла акція за свободу жіночих сосків в інтернеті

2 червня в Нью-Йорку 125 голих людей лягли перед офісом Facebook і Instagram.

Як повідомляє видання Dazed, протестуючі вимагали від компаній відмінити цензуру жіночих сосків. Прикривалися учасники акції “законними” фотографіями чоловічих сосків, які не блокують в соціальних мережах. Акцію організував фотограф-нудист Спенсер Тунік спільно з Національною коаліцією проти цензури.

Знімки події Тунік представив як частину кампанії #WeTheNipple, яка бореться за рівні права у фотографій чоловічих і жіночих сосків.

Координатори акції хочуть, щоб соціальні мережі дозволили публікувати голі знімки художникам і фотографам.

 “ЯкщоFacebook і Instagram хочуть стати платформою для людеймистецтва, вони повинні прибрати заборону на голизну, яка шкодить художникам, працюючим з людським тілом”, -розповіли організатори.

Детальніше про блокування голих фото Facebook написавна сторінці “Норми співтовариства”.

Ось що вказане у графі з обгрунтуванням політики : “Ми обмежуємо показ сцен наготи або сексуального характеру, оскільки деякі люди в межах нашої спільноти можуть бути чутливими до вмісту такого типу. Крім того, ми за замовчуванням видаляємо сексуальні зображення, щоб запобігти поширенню вмісту без згоди зображених на ньому осіб чи вмісту з неповнолітніми. Обмеження показу сцен сексуальної діяльності також застосовуються до вмісту, створеного цифровим шляхом, якщо він опублікований не в освітніх, гумористичних або сатиричних цілях.

Наша політика щодо зображення оголеного тіла з часом стала гнучкішою. Ми розуміємо, що зображеннями оголеного тіла можна ділитися з багатьох причин, зокрема це може бути форма протесту, спроба підвищити обізнаність про кампанію або з освітніх чи медичних причин. Якщо такий намір явний, ми дозволяємо такий вміст. Наприклад, хоча ми обмежуємо деякі зображення жіночих грудей із сосками, ми дозволяємо інші зображення, зокрема ті, де зображається акт протесту, жінки, що годують грудьми чи фото рубців після мастектомії. Ми також дозволяємо фотографії картин, скульптур та інших творів мистецтва, на яких зображені оголені фігури”.