У Парижі побудували дизайнерський дитячий майданчик із геометричними фігурами (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

11 Лют, 2019 22:57

У Парижі побудували дизайнерський дитячий майданчик із геометричними фігурами (ФОТО)

Кожен з скульптурних елементів заохочує дітей до спілкування.

Французький дизайнер Олів’є Вадро спроектував дитячий майданчик із геометричними структурами, які сприяють соціалізації, повідомляє Dezeen.

Майданчик розташовано у містечку Руассі-ан-Франс у передмісті Парижа. Він включає три елементи: Трон Черевомовця, Рожевий Вігвам та Депутатську Залу.

Весь проект дизайнер назвав «Спілкування», адже його головне призначення – створити простір, де діти спілкуватимуться, обмінюватимуться думками та гратимуть.

Монолітні фігури мають багато функцій – можна на них вилазити, бігати поміж ними, ховатися тощо. Але кожна також має особливі призначення.

Трон Черевомовця – це два сидіння, розділені високою стіною з маленьким отвором. Через чей отвір учасники можуть ділитися таємницями. Трон зроблено з вулканічного каменю, видобутого в регіоні Овернь.

Так само, Рожевий Вігвам є конусоподібною структурою з трьома відокремленими сидіннями та отворами для підглядання. Вігвам зроблено з пісковика, який привезли з Вогезького хребта.

Депутатська Зала нагадує мініатюрний Стоунхендж і включає десять циліндричних стільчиків різного розміру, розташованих колом, яке символізує уявне багаття. Ця структура може слугувати майданчиком для дебатів або для оповідання історій.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!