У Парижі прибирають з вулиць прокат електросамокатів

Автор: Вадим Войтик

27 Aug, 2023 12:47

Поділитись публікацією
У Парижі прибирають з вулиць прокат електросамокатів

Компанії, які займаються прокатом електросамокатів у Парижі, прибирають свою техніку з вулиць. Влада міста, після проведеного у квітні референдуму, не переуклала контракти з компаніями Dott, Lime і Tier, що займаються прокатом електросамокатів.

Про це пише Le Figaro.

Термін дії договорів спливає 1 вересня, до цього моменту всі 15 тисяч самокатів мають бути прибрані з вулиць міста.

У Tier Mobility повідомили виданню, що прибирають з вулиць по 450 самокатів на день, а з наближенням терміну закінчення контракту з містом збираються відвозити по 750 одиниць на добу.

Усі три компанії, що займалися прокатом електросамокатів у Парижі, повідомили, що проведуть техобслуговування та профілактику транспортних засобів, а потім збираються відправити їх до інших міст Франції та інших країн, зокрема Німеччини, Польщі, Бельгії, Італії та Ізраїлю.

Тепер Dott, Lime та Tier збираються активніше займатися прокатом електровелосипедів у Парижі. Представники компаній повідомили, що вбачають зростання попиту на оренду такого виду транспорту.

Як писала “Галка”, у квітні поточного року парижани проголосували за те, щоб заборонити прокат електросамокатів у місті. По місту створили 21 дільницю для голосування. Право голосу мали 1,6 мільйона людей. За результатами голосування у 20 округах Парижа заборону прокату підтримали від 85,77% до 91,77% учасників опитування.