У Печеніжинській ОТГ запрацював кооператив, де вирощуватимуть малину

Автор: Єва Жасминова

01 Жов, 2019 18:11

У Печеніжинській ОТГ запрацював кооператив, де вирощуватимуть малину

У Печеніжинській об’єднаній територіальній громаді запрацював сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Файний».

Вже з початку наступного сезону підприємство займатиметься вирощуванням та первинною переробкою малини. Ініціативу з відкриття кооперативу реалізовано завдяки перемозі ОТГ у телевізійному проекті телеканалу «1+1» «Громада на мільйон». Про це інформують у пресслужбі Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

За словами голови територіальної громади Ігоря Довірака, реалізація проекту тривала упродовж року.

Завдяки діяльності членів-співзасновників підприємства та при співфінансуванні телевізійного проекту здійснено реконструкцію виробничого приміщення, а також придбано камеру шокової заморозки на 500 кг та камери зберігання малини на  20 тонн. Постачатимуть продукцію на підприємство місцеві виробники.

«У громаді спромоглись втілити цікаву ініціативу та залучити представників місцевого бізнесу до реалізації проекту. Відновлення економічної спроможності залежить від створення нових робочих місць та нових виробничих потужностей. Тож, відкриття нового кооперативу у Печеніжині – це крок до економічного розвитку», — сказав Ігор Довірак.

На переконання виконавчого директора агенції Максима Чопея, форма кооперації – один із кроків економічної активності в об’єднаній територіальній громаді.

«Сподіваємось, що і в інших громадах вдасться створити такі підприємства, які стануть основною економічного розвитку сільських територій», — наголосив Чопей.

Довідково:

У 2018 році Печеніжинська об’єднана територіальна громада стала переможцем у телевізійному проекті «Громада на мільйон». Фонд WNISEF інвестував 1 млн гривень на реалізацію проекту із відкриття кооперативу з вирощування та переробки малини.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry