У першому матчі на професійній арені ФК “Калуш” вибив з Кубку України “Буковину” (ВІДЕО)

18 Лип, 2018 19:52

Ввечері 18 липня у Калуші відбувся матч 1/64 Кубка України, в якій однойменна місцева команда приймала досвідчену «Буковину» з Чернівців.

Це була перша гра калушан на професійному рівні, адже в цьому сезоні вони вперше гратимуть у Другій лізі.

Матч пройшов переважно у боротьбі в центрі поля. Однак після розіграшу кутового в середині першого тайму відзначилися гості. У другому таймі калушани реалізували призначений пенальті – 1:1.

За такого рахунку завершився основний і додатковий час, тож доля путівки в 1\32 фіналу вирішувалася у серії 11-метрових. Її героєм став голкіпер калушан Роман Герич, котрий зумів відбити два удари буковинців – 5:4, інформує “Галка”.

Нагадаємо, вже цієї п’ятниці, 20 липня, ФК “Прикарпаття” вдома дебютує у Першій лізі.