У першому офіційному матчі року суддя вигнав з поля трьох гравців “Прикарпаття”: іванофранківці програли (ВІДЕО)

23 Бер, 2019 16:23

23 березня у селі Ковалівка на Київщині ФК “Прикарпаття” зіграв першу офіційну гру в 2019 році.

Гра проти одного з лідерів Першої ліги – “Колоса”, вийшла багатою на емоції та вилучення. Вже на 16-ій хвилині гості пропустили. Через кілька хвилин Худобяк не зміг реалізувати пенальті, однак невдовзі класним ударом Ярослав Конкольняк відновив рівновагу – 1:1. Та ще до перерви іванофранківці теж пропустили з пенальті, і ще й за розмови з поля вилучили їх капітана і основного захисника Петра Ковальчука.

У другому таймі прикарпатці пробували врятувати гру, однак їхні плани перекреслив суддя Шандор-молодший. Той вилучив ще двох гравців з Івано-Франківська – Кузьмина та Квасного. Незважаючи на тотальну перевагу у кількості, “Колос” зміг забити третій гол лише на 84-ій хвилині – в підсумку 3:1, інформує “Галка”.