У перших зимових спарингах “Прикарпаття” забило по три м’ячі аматорам з Франківська та Коломиї (ФОТО)

31 Січ, 2022 13:11

25 січня івано-франківська команда розпочала підготовку до весняної частини сезону, активно працюючи на втягуючому зборі у режимі дворазових тренувань.

Тижневий цикл підопічні Олега Рипана завершили одразу двома недільними спарингами, які відбулися у форматі “2 тайми по 35 хвилин” на штучному полі “Хет-трик Арени”, інформує “Галка” з посиланням на сайт МФК “Прикарпаття”.

У цих поєдинках “Прикарпаття” зіграло двома різними складами з багатьма замінами, оскільки зараз на перегляді перебуває чимало молодих футболістів, які мають шанс проявити свої ігрові якості у контрольних іграх.

Суперниками іванофранківців стали земляки з “Прикарпаття-Тепловика”, який цього сезону дебютував у чемпіонаті ААФУ, та учасник аматорського чемпіонату області – коломийський “Варатик”.

У першому матчі “Прикарпаття-Тепловик” зусиллями Тринчука відкрив рахунок, однак майже одразу першолігова команда зрівняла цифри на табло, а згодом і вийшла вперед – відзначилися Назарій Воробчак (з пенальті) і Роман Дитко. По перерві Воробчак оформив “дубль” та встановив остаточний підсумок – 3:1.

Перший тайм другого спарингу з “Варатиком” завершився без взяття воріт, а вже після перерви у воротах коломиян побувало три “сухі” м’ячі. На 52-ій хвилині Михайло Писко чітко реалізував 11-метровий, після чого авторами ще двох голів “Прикарпаття” стали два гравці на перегляді – 3:0.

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) – 3:1 (2:1)
Голи: Воробчак (25, пен., 58), Дитко (32) – Тринчук (22)

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Варатик» (Коломия) – 3:0 (0:0)
Голи: Писко (52, пен.), гнп (56), гнп (68)

Перші повноцінні контрольні матчі під час зимового антракту “Прикарпаття” зіграє 10 і 11 лютого на “Хет-трик Арені”. До Івано-Франківська завітають першолігові суперники – хмельницьке “Поділля” та волочиський “Агробізнес”. Початок обох поєдинків о 14-ій годині.