У Південній Кореї є парк з “еротикою на межі” (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

15 Jun, 2016 17:00

Поділитись публікацією
У Південній Кореї є парк з “еротикою на межі” (ФОТО)

Більше 10 років тому в Південній Кореї відкрився вельми самобутній парк, який цілком можна віднести до розряду скандальних. 140 скульптур, навчальні фільми, художні експозиції – всі вони у відвертій формі розкривають тему інтимного життя. Тільки краса природного сексуальності і ніяких табу!

Цей парк називають «місцем, де мистецтво і еротика змішуються в одне ціле і націлені на любов». Однак деякі люди подібні скульптури вважають аморальними, оскільки ті мають досить прямий підтекст. Цікаво, що скажеш з цього приводу ти? Більше 10 років тому в Південній Кореї відкрився вельми самобутній парк, який цілком можна віднести до розряду скандальних. 140 скульптур, навчальні фільми, художні експозиції – всі вони у відвертій формі розкривають тему інтимного життя. Тільки краса природного сексуальності і ніяких табу!

Цей парк називають «місцем, де мистецтво і еротика змішуються в одне ціле і націлені на любов». Однак деякі люди подібні скульптури вважають аморальними, оскільки ті мають досить прямий підтекст. Цікаво, що скажеш з цього приводу ти?