У пластунів Івано-Франківська з’явився благодійний рахунок для розвитку організації 

Автор: Зелінська Таня

18 Жов, 2019 07:13

У пластунів Івано-Франківська з’явився благодійний рахунок для розвитку організації 

У пластунів Івано-Франківська є свій розрахунковий рахунок, на який меценати можуть надсилати благодійну допомогу для розвитку Пласту на Прикарпатті.

Пластуни закликають небайдужих фінансово допомагати розвивати Пласт в Івано-Франківській області.

“Якщо ти хочеш, щоб Україна була сильною і могутньою, а молоді українці зростали всебічно розвиненими свідомими громадянами, патріотами, духовно та ідейно вихованими, фізично та інтелектуально вишколеними, активними, готовими до захисту українських цінностей, допоможи нам втілювати це на практиці.

Втілення Великої Ідеї потребує залучення достатньої кількості ресурсів, як людських, так і матеріальних, тому ми, пластуни, запрошуємо саме Тебе долучитися до спільної боротьби за українську ідентичність і виховувати нові покоління, що її відстоюватимуть. Ти можеш доєднатися до нашої організації Пласт – Національна скаутська організація України або зробити фінансову пожертву для розвитку Пласту на Прикарпатті”, – йдеться у дописі.

Одержувач: Молодіжна організація “Станиця Івано-Франківськ Пласту – Національної скаутської організації України”.

Також повідомляємо, що рішенням Станичної Пластової Старшини (від 8 жовтня 2019 р. Божого) було прийнято положення про сплату внесків в станицю безпосередньо на рахунок Пласту. Раніше ми опубліковували реквізити, однак зараз є ще простіший спосіб це зробити – за допомогою IBAN рахунку. Така можливість допоможе відслідковувати оплату внесків, вести звітність та убезпечити гроші станиці, адже в такому випадку всі внески акумулюються в одному місці і доступ до них має тільки СПС. Також в архіві платежів завжди можна буде відслідкувати відправника, а отже – якщо внески оплачено – то це на 100% зафіксовано.

Обов’язково в призначенні платежу необхідно писати: благодійна допомога від (прізвище та ім’я або структурна одиниця – гурток, курінь, рій, гніздо).

IBAN UA 36 325365 0000026008011054013

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...