У Погоні відбулася Міжнародна проща вервиці за мир в Україні (ФОТО)

Автор: Соня Грейда

18 Вер, 2023 18:13

Поділитись публікацією
У Погоні відбулася Міжнародна проща вервиці за мир в Україні (ФОТО)

16-17 вересня, духовно-паломницький центр Матері Божої у Погоні, що на Тисмениччині, приймав прочан Міжнародної прощі вервиці. Цьогоріч паломництво проходило у молитві за мир в Україні, припинення війни та за всіх українських Захисників.

Про це пише Галка з посиланням на офіційний сайт Погінського монастиря Успіння Матері Божої.

Розпочалася проща вервиці з урочистого винесення ікони Погінської Матері Божої. Опісля отець Никодим Гуралюк, відслужив молебень до Погінської Матері Божої у супроводі погінського хору. Співану вервицю провадив хор з м. Бучач.

Продовжилася проща вервиці роздумуванням Хресної дороги «Дорогою пшеничного зерна» про життя священномученика Йосафата Кунцевича, яку провадив о. Роман Мельник зі спільнотою «Подружні зустрічі», а також співаною вервицею, яку прочани молилися разом з погінським хором. 

Святу Літургію очолив о. Корнилій Яремак, радник протоігумена Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні у співслужінні ігумена монастиря Успіння Матері Божої с. Погоня о. Антонія Яремчука, а також інших священнослужителів у супроводі хору «Церковні дзвони» церкви Пресвятого Серця Христового монастиря Святого Йосифа сестер Василіянок м. Івано-Франківськ.

У неділю проща вервиці розпочалася утренею, яку відслужив о. Франциск у супроводі співу братів семінаристів Василіянської семінарії з Брюховичів. Опісля дитячо-молодіжний хор «Божі Ангелята» із Парафії Христа Царя, м. Івано-Франківськ провадив співану вервицю.

Під час проведення прощі велика кількість прочан мали змогу приступити до Святої тайни Сповіді й Святого Причастя. Всі прочани також відновили посвяту Непорочному Серцю Пречистої Діви Марії, а о. Йоан Школик, Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні уділив повний відпуст.