У посилці “з іграшками” для прикарпатця митники знайшли два макбуки (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

23 Nov, 2022 12:36

Поділитись публікацією
У посилці “з іграшками” для прикарпатця митники знайшли два макбуки (ФОТО)

У посилках «з іграшками» львівські митники виявили макбуки і смарт-годинники.

Працівники митного поста «Львів-поштовий» під час огляду трьох міжнародних відправлень виявили незадекларовані ноутбуки і годинники.

Про це пише “Галка” з посиланням на Львівську митницю.

Так, в одній з посилок, яка надійшла із США, замість задекларованого одягу, знайшли чотири смартфони Google Pixel 7 Pro та чотири годинники Google Pixel Watch LTE. Приблизна загальна вартість товарів, задекларованих як одяг та іграшки, майже 146 тис. гривень.

Наступна посилка зі Сполучених Штатів, відправлена на адресу жителя Прикарпаття, теж виявилась підозрілою. Під час проходження пакунку через рентген – телевізійну установку, в ній було виявлено два MacBook Air, задекларованих як дитячі іграшки та косметика. Попередня вартість товару – близько 88 тис. гривень.

Крім того, у поштовому відправленні із задекларованим «кухонним приладдям», яке надійшло з Іспанії для мешканки Запоріжжя, містився годинник Garmin Solar Premium. Орієнтовна вартість такого – понад 45 тис. гривень.

За цими фактами складено адміністративні протоколи за ч.2 ст.471 Митного кодексу України. Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі 30% від вартості цих товарів.