У цьому році міська рада найбільше фінансувала Теплокомуненерго, ДРЕУ, ЄРЦ та Водоканал

Автор: Вадим Войтик

14 Гру, 2015 06:54

У цьому році міська рада найбільше фінансувала Теплокомуненерго, ДРЕУ, ЄРЦ та Водоканал

Відповідно до затвердженого бюджету, найбільше міська рада фінансувала статутні капітали КП “ДРЕУ”, “Івано-Франківськводоекотехпром”, “Єдиний розрахунковий центр” та “Івано-Франківськтеплокомуненерго”. 

Читайте також: "Електроавтотранс" кличе стати водіями нових автобусів

Так, на утримання та експлуатацію доріг КП “ДРЕУ” отримало 9,6 млн. грн. в якості внеска до статутного капіталу. “Івано-Франківськводоекотехпром” на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт інженерних мереж отримав 8,8 млн. грн.

КП “Єдиний розрахунковий центр” на утримання ліфтового господарства профінансовано в розмірі одного мільйона гривень. На виконання програми модернізації житлового фонду перераховано 9,7 млн. Співфінансування програми теплової модернізації обійшлося міський раді в 2 млн. грн.

ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» для формування фонду власних оборотних засобів і засобів обігу отримало з міського бюджету 10,5 млн. грн.

У поточному році міська рада також збільшувала статутні капітали КП “Міська ритуальна служба”, “Дирекція замовника”, “Аварійна служба”, “Полігон ТПВ”, “Електроавтотранс”.

Як повідомляла “Галка”, з усіх комунальних підприємств лише КП “ЄРЦ” регулярно звітується про використання коштів статутного капіталу. Звіти публікуються зокрема на сайті підприємства, останній – за перше півріччя 2015 року.

Інформації про використання внесків міськради щодо інших підприємств у відкритому доступі немає.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...