У Правому секторі кажуть, що їм погрожують народні депутати

Автор: Турій Роман

27 May, 2014 08:13

Поділитись публікацією
У Правому секторі кажуть, що їм погрожують народні депутати

Народний депутат, який пройшов у парламент по списку однієї із партій в 2012 році від Прикарпаття, намагається погрожувати Правому сектору.

Про це виданню www.galka.if.ua повідомив активіст франківського ПС.

За його словами, він зустрів цього депутата у центрі поблизу катедри. Той запропонував активісту сходити відзначити видатну подію – країна отримала нового Президента.

Від пропозиції активіст відмовився, пояснивши це тим, що люди вмирали не для того на Майдані, щоби до влади йшли олігархи і вели за собою членів Партії регіонів. Окрім того, активіст ПС відзначив, що якщо ситуація у країні не зміниться на краще, то буде ще один Майдан.

У відповідь депутат повідомив, що якщо націоналісти не заспокояться, то їх «будуть жорстко пресувати». Також він порадив активістам їхати на Схід воювати у лавах Збройних сил. На уточнення, що армія не забезпечує бійців навіть бронежилетами і саме тому гинуть молоді патріоти і що мабуть депутат хоче, щоби всю активну молодь повбивали, він ствердно кивну, мовляв, так, відзначає активіст.

«Дивна поведінка цього депутата. Коли були гарячі часи, коли був Майдан, він боявся, шукав зустрічі з нами, давав номер мобільного, а тепер поводить себе по-хамськи», – каже активіст Правого сектору.