У “Правому секторі” не знають, що їх озброєний боєць з тепловізором та вбитою косулею робив вночі у прикарпатському лісі

Автор: Турій Роман

14 Січ, 2019 18:17

Поділитись публікацією
У “Правому секторі” не знають, що їх озброєний боєць з тепловізором та вбитою косулею робив вночі у прикарпатському лісі

Як інформувала “Галка” раніше, в ніч на 13 січня в Богородчанському районі поліція затримала озброєного чоловіка з тепловізором і вбитою косулею. Той пояснив, що тварину знайшов (ФОТО, ВІДЕО).

Читайте також: Права рука Яроша завтра - в Івано-Франківську

Чоловік був на машині з номерами “Добровольчого українського корпусу – Правого сектору” та представився бійцем цієї організації. Він зазначив, що будучи волонтером у нічному рейді, через тепловізор ніби то побачив, як браконьєри вбили тварину, коли ж хотів їх затримати – невідомі втекли.

Командир ДУК ПС Андрій Стемпіцький прокоментував цей інцидент на своїй сторінці у Фейсбуці. “Галка” наводить його слова без змін:

“Ось сухі факти на даний час:
1. Федьків Микола – друг “Астма” є бійцем ДУК ПС (на даний час командир 2-ї роти вогневої підтримки ДУК ПС ім. капітана Воловика). На сході з 2016-го року.
2. 5-го січня 2019 року, з дозволу Командування ДУК ПС, прибув додому на різдвяну відпустку в Івано-Франківську обл.
3. Приїхав у відпустку на автомобілі ДУК ПС (з дуківськими номерами), яка у його розпорядженні, як командира роти. Він її по дорозі забрав з ремонту.
4. У підрозділ повинен був повернутися 15 січня цього року.
5. В Богородчанському районі був затриманий працівниками поліції в автомобілі, із зареєстрованим мисливським карабіном кал. 7.62, тепловізором та вбитою косулею в багажнику.
6. Сьогодні в Івано-Франківську була проведена експертиза, яка вказала, що косуля вбита з гладкоствольної рушниці. Це вказує, що Федьків Микола не вбивав її.
7. Внутрішнє розслідування проводиться по питаннях, що Федьків М. самовільно робив у даному районі на організаційній машині з карабіном та з тепловізором. (Перевіряється його версія).
8. Ні керівник ПС друг “Поет”, ні командир 4-ї резервної сотні ДУК ПС друг “Педро” не були в курсі цієї поїздки і ніяких доручень Федьківу М. не давали.
9. Як командир ДУК ПС, звертаюсь до уповноважених осіб та представників силових органів, у подібних ситуаціях вимагайте посвідчення бійця ДУК ПС у якому вказано де воно дійсне та до якого терміну. Номер телефону чергового Головного Штабу ДУК ПС: +38 (068) 484-28-21.
10. Якщо хтось з волонтерів має сумнів щодо наявності у підрозділі майна, яке передавалось даним волонтером, прошу звертатися до мене для організації перевірки, щоб уникнути узагальненого звинувачення “на фронт збиралось, а воно в тилу” тощо. Кожна річ має фіксацію, що надає можливість перевірки. Не давайте можливість нашим недоброзичливцям лити бруд на весь Корпус.
11. Якщо друг “Астма” здійснив адміністративне правопорушення, то не буде уникати відповідальності.
12. За порушення внутрішніх приписів Корпусу – буде покараний згідно Дисциплінарного кодексу ДУК ПС.
13. Командування Корпусу ніколи нікого не покриває і не буде цього робити. Репутація ДУК ПС – є на першому місці. Але і лити бруд чи голослівно звинувачувати, не підкріпивши фактами, нікому не дозволимо.
14. Закликаю ніколи не звинувачувати всю структуру загалом (мертвих і живих), кожен проступок чи вчинок має ім’я.
15. НВР ПС категорично виступає проти браконьєрства, вирубки лісів та інших ганебних явищ. В багатьох областях наше членство організовано бореться з такими речами.”