У Франківську презентували технологію обігріву будинків, яка замінить котельню та чотирьох кочегарів
08 Вер, 2015 15:50
Сьогодні, 8 вересня, відбулася нарада з питань новітніх технологій утеплення та опалення будинків.
Читайте також: Комунальники не мають техніки, щоб чистити від льоду тротуари
ЇЇ метою було проінформувати у цій сфері місцеву владу та фахівців, підприємців, які займаються схожими справами.
Заступник міського голови Івано-Франківська Зіновій Фітель зауважив, що тема є актуальною, оскільки згодом розпочнеться опалювальний сезон й закликав присутніх до співпраці.
На заході представник львівської компанії «МАКС-ЕКО» пан Володимир Шевців розповів про продукт, який виготовляє компанія KS-KOREA.
Зокрема йшлося про третє покоління саморегуляційної інфрачервоної нагріваючої плівки, яка є сучасною технологією 21 століття.
Серед переваг продукту є те, що плівка зберігає 35 % енергії і вона не перегрівається. Коли температура підвищується, то рівень енергоспоживання знижується. Плівка також є само регуляційною, тобто працює за принципом «Встанови і забудь».
“Енерговитрати зведені до нуля . Перевага такої системи опалення в тому, що у кожній кімнаті та приміщенні можна покласти тепло регулятор. Можуть запрограмувати на кожен кабінет стільки енергії, щоб не витрачати зайвої електроенергії. Це стосується дитячих садочків, лікарень, робочих кабінетів тощо. Система навіть покаже, у якій кімнаті відчинене вікно і вимкнеться”, – каже пан Володимир.
Позитивами плівки є й те, що її можна встановити у стіни, стелю, підлогу, мокрий бетон тощо.
“Вашій системі треба котельну і чотири кочегара, щоб опалювати школу. А ми пропонуємо управляти рівнем тепла у школі дистанційно”, – додав він.
Продукцію своєї фірми – теплоізоляційний матеріал, альтернативний пінопласту – презентував також ТзОВ “Торговий дім “БЕТОЛЬ” Олексій Лобойко.
Під час заходу виникла дискусія, адже деякі присутні бачать недолік системи у тому, що вона розщеплює деякі речовини у бетоні і шкодить інфрачервоним випромінюванням. Представники фірми це заперечили, запропонували довести цю шкоду науковими методами й зауважили, що плівка в Україні сертифікована.