У прикарпатців залишився неповний день, щоб змінити місце голосування

Автор: Застава Максим

15 Кві, 2019 11:51

У прикарпатців залишився неповний день, щоб змінити місце голосування

15 квітня останній день, коли українці можуть змінити місце голосування у другому турі виборів президента.

Проголосувати на виборах в межах країни не за місцем реєстрації дозволяє закон “Про державний реєстр виборців“, пише Українська правда.

Для цього треба особисто подати заяву про тимчасову зміну місця голосування у відповідний орган ведення Державного реєстру виборців із зазначенням дільниці чи адреси, за якою бажаєте проголосувати.

Разом із подачею заяви треба пред’явити паспорт, а також документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси.

Це може бути довідка з місця роботи чи місця навчання, документ, який підтверджує право власності або оренди на житло, яке знаходиться за місцем, де виборець хоче проголосувати, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

У випадку подорожі – потрібно показати проїзні документи, путівку в санаторій тощо.

Також 15 квітня останній день, коли можуть змінити місце голосування переселенці з Донбасу та Криму. Для них у вересні 2018 року ЦВК спростила процедуру голосування.

Переселенцям достатньо взяти паспорт і з ним піти у будь-який відділ ведення держреєстру виборців на підконтрольній Україні території. Там треба написати заяву з проханням тимчасово змінити місце голосування.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry