У прикарпатському селі перепоховали рештки воїнів, полеглих у Першій світовій (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

12 Лис, 2018 10:34

У прикарпатському селі перепоховали рештки воїнів, полеглих у Першій світовій (ФОТО)

У неділю, 11 листопада, громадськість Татарова, як і вся світова спільнота, урочисто відзначила сторіччя завершення Першої світової війни.

Читайте також: У Татарові взялися за будівництво нової амбулаторії (ФОТО)

У Татарові на меморіальному кладовищі воїнів австро-угорської армії перепоховали останки солдатів Першої світової війни, які знайшли вічний спочинок на Карпатських перевалах.

За християнською традицією декан Яремчанщини отець Богдан Скірчук та отець Петро Попович відправили заупокійну панахиду та перепоховали останки 93 воїнів австро-угорської та російської царської армії.

Про це інформує голова Татарівської сільської ради Олег Дзем’юк у соцмережі Facebook.

“Дякую всім, хто долучився до проведення заходу. Особлива подяка Євгену Куковеркову та іншим представникам ВГО “Союз “Народна пам’ять”, Яремчанській міській раді (голова Василь Онутчак) та відділу культури міськвиконкому (начальник Оксана Кухарук), працівникам Яблуницького ПОНДВ – Карпатського НПП (керівник Михайло Федорчук), працівникам Будинку культури с. Татарів (директор Марія Завальнюк) та всім, хто прийшов вшанувати полеглих воїнів Першої світової війни”, – йдеться в повідомленні.

Фото Pasha Moldavchuk

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry