У прикарпатському селі проведуть масштабні мистецькі експерименти

Автор: Людмила Баран

11 Jun, 2014 08:37

Поділитись публікацією
У прикарпатському селі проведуть масштабні мистецькі експерименти

В Унежі Городенківського району 8-12 липня відбудеться традиційне “Артполе”.  Цього року його називають не фестивалем, а творчою лабораторією.

На Прикарпаття з’їдуться креативні люди з різних куточків України та світу. Впродовж “Artpole.if” діятимуть розмаїті творчі майстерні: пісні, сучасного танцю тощо. Художники конструюватимуть об’єкти ленд-арту, готуватимуть перформанси.

Під час  дитячої майстерні в індіанському наметі тіпі зі старих футболок плестимуть килим. Також діти візьмуть участь в акустичній майстерні казки: створюватимуть звуковий супровід до різних оповідей.

Просто неба проводитимуть інтерактивні дискусії на важливі культурно-історичні теми. Декотрі з них стосуватимуться Донбасу.

Показуватимуть сучасне ігрове й документальне кіно від українських режисерів, відеопоезію. Глядачі зможуть поспілкуватися з їхніми авторами.

Усі майстерні  покажуть результати своєї праці в заключний день 12 липня. Тоді ж відбудеться ніч музики.

“Формат лабораторії дозволяє постійно вносити якісь зміни. Щодня ситуація з програмою інакша, щодня хтось новий долучається. Навіть під час самого “Артполя” можливі несподіванки”, – говорить Тетяна Манзюк, одна з організаторів дійства.

Цього року захід відбудеться без залучення спонсорів, тому всі потрібні кошти надходитимуть з продажу квитків. Їх можна придбати в інтернет-касах. Організатори просять робити це заздалегідь, щоб знати, на яку кількість відвідувачів розраховувати. Діти віком до 12 років можуть брати участь в “Артполі” безкоштовно.