У Прикарпатському університеті можна навчитися бізнес-адмініструванню та управлінню навчальним закладом

Автор: Турій Роман

22 Чер, 2015 10:30

У Прикарпатському університеті можна навчитися бізнес-адмініструванню та управлінню навчальним закладом

У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника на базі кафедри управління та бізнес-адміністрування Навчально-наукового інституту післядипломної освіти та дистанційного навчання у 2015 р. відкрито нові магістерські спеціальності: «Магістр з бізнес-адміністрування» та «Управління навчальним закладом».

Магістерська програма «Магістр з бізнес-адміністрування» є найвищим рівнем ділової кваліфікації управлінця та найпрестижнішою у світі програмою бізнес-освіти й адміністрування.

Випускники програми є фаховими адміністраторами у підприємницькому середовищі, консультантами із започаткування і ведення бізнесу, бізнес-експертами, залучення інвестицій, розробки і реалізації грантових проектів.
Вступниками на нові престижні спеціальності можуть бути фахівці будь-яких галузей, які мають диплом «бакалавра», «спеціаліста» чи «магістра».
Що отримають випускники програми:
диплом магістра з «Бізнес-адміністрування», який визнається у країнах СНД та ЄС;
знання основного інструментарію управління ключовими функціональними сферами діяльності – фінансами, маркетингом, операційною, логістичною діяльністю, управління персоналом;
отримання мережі контактів із міжнародною студентською та бізнесовою спільнотою, що створюються завдяки можливості прослухати окремі курси та пройти стажування за кордоном;
навики з розробки інвестиційних проектів та управління ними;
формування практичних навичок роботи у мультинаціональних командах під час проходження практики та стажування  у міжнародних компаніях та найуспішніших підприємствах області.
розвиток особистих управлінських, комунікативних, лідерських, організаційних навичок;
Крім того, під час навчання є можливість взяти участь в польсько-українській магістерській програмі «подвійний диплом»;

Магістерська програма «Управління навчальним закладом» є унікальною можливістю для фахівців різних спеціальностей розвинути свої управлінські, адміністративні здібності та здобути нові знання, які допоможуть стати ефективним сучасним керівником престижного навчального закладу.

Термін і вартість навчання:
На магістерській програмі: «Магістр з бізнес-адміністрування»:
–  1,5 роки навчання для осіб, які мають диплом бакалавра з напрямів підготовки галузей знань «Економіка та підприємництво», «Менеджмент і адміністрування». Вартість навчання 10300 грн. за рік;
– 2 роки навчання для осіб, які мають диплом бакалавра з напрямів підготовки усіх інших галузей знань. Вартість навчання 13700 грн. за рік.
Програма «Магістр з бізнес-адміністрування» передбачає денну чи дистанційну форму навчання з гнучким графіком для працюючих студентів.
На магістерській програмі «Управління навчальним закладом»:
– 1,5 роки навчання для осіб, які мають диплом бакалавра з будь-яких напрямів підготовки. Вартість навчання 5300 грн. за рік.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...