У приміському селі проклали майже кілометр нової дороги (ФОТО)

Автор: Турій Роман

17 Jun, 2015 15:33

Поділитись публікацією
У приміському селі проклали майже кілометр нової дороги (ФОТО)

Микитинці готуються до відзначення 505-ої річниці першої письмової згадки про село.

Читайте також: 208 франківських воїнів отримають з бюджету по 10 000 гривень на реабілітацію

Як розповів “Галці” сільський голова Михайло Сіщук, за останні роки Микитинці суттєво змінилися. Прокладали водогін, каналізаційні мережі, вуличне освітлення. Створені Майдан Героїв Євромайдану, та Майдан Борців за Волю України. Є пам’ятники Степану Бандері та Лесі Українці. У Микитинцях навіть облаштовують фонтан у центрі села. Та найбільше гордості за ремонт доріг. Лише в цьому році новим асфальтом вистелено майже кілометр на одній з головних вулиць – Зарічній.

“Маємо велику допомогу від депутата міської ради Романа Онуфріїва, який посприяв у виділенні грошей на ремонт однієї з центральних вулиць – Зарічної. Вулиця ця була заасфальтована ще в 90-му році, було після того багато робіт, розкопок для водогонів, каналізації”, – каже Сіщук.

За словами голови міської “Свободи” Руслана Марцінківа, важливо, аби місто ровномірно розвивалося у всіх його частинах.

“Саме з приходом у міську раду “Свободи” щороку ремонтуємо близько 20-ти кілометрів доріг не лише в центрі, а й у приміських селах. Важливо, що ці роботи ведуться за участі громади і сільських бюджетів, ми показуємо єдність, яка може вирішити будь-які проблеми”, – повідомив Марцінків.

Марцінків розповів, що нині схожі роботи відбуваються в Угорниках та Крихівцях.